• Slider 6
    • Slider 4

O Nas

Zapraszamy do kameralnego miejsca zapewniającego wypoczynek w spokojnej atmosferze, z dala od tłumów.

Nasz dom, otoczony zielenią i położony na skraju nadmorskiego Rusinowa oferuje komfortowe i przytulnie urządzone pokoje  oraz ogród z przydomową strefą fitness. Ćwicząc na świeżym powietrzu skuteczniej dotlenisz organizm, a widok zieleni zrelaksuje Cię i ukoi.

Rusinowo położone jest obok gwarnego Jarosławca i jednocześnie w środkowej części wybrzeża. Są to tereny ekologicznie nieskażone. Rusinowo jest wsią rolniczą, latem przybierającą charakter letniskowy. Jej naturalną atmosferę podkreślają otaczające łąki i pola uprawne, a docenić ją można także w produktach lokalnych gospodarzy.

Odległość plaży od domu to 2200m, drogą utwardzoną częściowo z chodnikiem i pasem dla roweru. Czysta, niezatłoczona plaża  oddzielona jest od ulicy pasem sosnowego lasu.

Wzdłuż przyplażowego lasu biegnie nowa, utwardzona droga rowerowa, ciągnąca się z Jarosławca poprzez Rusinowo, Wicie do Darłowa. Okolica bowiem stwarza wspaniałe warunki dla rowerzystów. Rowery można wypożyczyć na miejscu. Doskonałe  trasy znajdą tutaj także biegacze i miłośnicy Nordic Walking. Zachęcamy do tej przyjemnej formy aktywności fizycznej i wypoczynku na rześkim morskim powietrzu, w każdym pokoju do dyspozycji gości dwa komplety kijków.

  • ul. Kwiatowa 24, 76-107 Rusinowo

    e-mail: kontakt@neptunia.pl  tel. 693 238 702

    Pokoje gościnne

    NEPTUNIA