• Slider 6
    • Slider 4

O Nas

Zapraszamy do kameralnego miejsca zapewniającego wypoczynek w spokojnej atmosferze, z dala od tłumów.

Nasz dom, otoczony zielenią i położony na skraju nadmorskiego Rusinowa oferuje komfortowe i przytulnie urządzone pokoje  oraz ogród z przydomową strefą fitness. Ćwicząc na świeżym powietrzu skuteczniej dotlenisz organizm, a widok zieleni relaksuje i działa kojąco.

 

Rusinowo położone obok gwarnego Jarosławca może poszczycić się jedną z najpiękniejszych plaż w środkowej części ekologicznie czystego wybrzeża.  Odległość plaży od domu to 2200m, drogą utwardzoną częściowo z chodnikiem i pasem dla roweru.  Czysta, niezatłoczona plaża o jasnym, drobnym piasku oddzielona jest od ulicy pasem sosnowego lasu.  Przy plaży bezpłatne miejsca parkingowe.

 

Wzdłuż przyplażowego lasu biegnie nowa, utwardzona droga rowerowa, ciągnąca się z Jarosławca poprzez Rusinowo, Wicie do Darłowa. Okolica bowiem stwarza wspaniałe warunki dla rowerzystów. Rowery można wypożyczyć na miejscu.   Doskonałe  trasy znajdą tutaj także biegacze i miłośnicy Nordic Walking. Zachęcamy do tej przyjemnej formy aktywności fizycznej i wypoczynku na rześkim morskim powietrzu, w każdym pokoju do dyspozycji gości dwa komplety kijków.

 

Zapraszamy także do skorzystania z naszego roślinnego menu. Zapewniany przez nas komfort i spokój w wysokich standardach mieszkaniowych  chcemy przełożyć również na państwa talerze. Potrawy i posiłki w ofercie Neptunia są w 100% wegańskie i wartościowe. Nawet jeśli nie jesteś weganinem warto spróbować by poczuć się lżej, by rozpocząć oczyszczanie organizmu albo dla wyrobienia własnej opinii. 

Jest też możliwość skorzystania z aneksu kuchennego i przygotowania sobie czegoś samemu.

 

Zacznij dzień od porannego rozruchu w ogrodzie, zjedz świeżo przygotowane śniadanie, rusz w plener i odetchnij rześkim morskim powietrzem!

  • ul. Kwiatowa 24, 76-107 Rusinowo

    e-mail: kontakt@neptunia.pl  tel. 693 238 702

    Pokoje gościnne

    NEPTUNIA